Teie usaldusväärne elektroonikatööstus
Teenuste partner

Rikkaliku kogemusega, valdkonna asjatundlikkus, ja tipptasemel seadmed, MOKO on sinu
elektroonika tootmisteenuste partner Hiinas.

MOKO: Juhtiv EMS-i pakkuja Hiinas

MOKO on Hiina juhtiv elektroonikatööstuse teenusepakkuja, aitame teil oma ideed ellu viia. Me ei ole ainult elektroonikatootja, aga mis veelgi olulisem, oleme teie strateegiline äripartner, teiega tihedat koostööd kogu teie projekti vältel, inseneritööst kuni tootmise ja müügijärgse teeninduseni.

Meile võite alati loota kvaliteetsete ja kulutõhusate elektroonikatootmisteenuste osas. Meie võtmed kätte teenus võimaldab meil teie projekti lühikese ajaga lõpule viia, samas kui ettevõttesisene tootmine võimaldab meil suurel määral kontrollida kvaliteeti ja kulusid.

Ühekordsed elektroonilised tootmisteenused

Ideekujundusest, inseneritöö, ja prototüüpimine, tootmistsüklite ja müügijärgsete teenuste jaoks, pakume ühtseid elektroonikatootmisteenuseid, et muuta teie ideed riiulil toodeteks.

Sertifikaadid

MOKO on sertifitseeritud ISO9001 järgi:2015, ISO14001, ISO13485, RoHS, ja UL loetletud, oleme alati pühendunud rangele kvaliteedikontrollile.

Klientide levitamine

Maailmakaart

Meie viimased artiklid

Parimate FPGA-tootjate loend

FPGAs have emerged as crucial components in various fields such as AI, pooljuhid, sõjaväelased, and wireless communications, thanks to their versatility and programmability. They play a key role in digital

Loe rohkem "

Valmis hinnapakkumist saama?

Kasutage meie võrgustikku ja vaadake, mida MOKO tehnoloogia teie heaks teha saab.

Kerige üles
Kerige üles